تاریخ ارسال : ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ساعت : ۰۱:۱۰ 0 نظر

مردانی که باید تقدیر شوند

چگونه است که شهرداری بابل برای جشنواره بهارنارنج این همه هزینه های سرسام آور می کند و با جشن و پایکوبی میلیون ها تومان را صرف یک شب می کند بدون هیچ بار فرهنگی و فقط جهت ایجاد فضای تبلیغاتی اما

به گزارش شلمچه نیوز، مردان بزرگی را در عرصه ۸ سال دفاع مقدس به یادگار داریم که لازم است از آنان به نیکی یادکنیم و مبادا به فراموشی سپرده شوند. دلیرمردانی که در سن جوانی در مقابل هجوم دشمن ایستادگی کردند و همه زندگی و جوانی شان را به کار گرفتند تا سرزمین ما در آسایش و امنیت قرار گیرد.

اگر از شهدای گرانقدرمان در یادواره های شهدا یاد می کنیم اما لازم است از بازمانده های آن دوران حماسه و شهادت تقدیری به عمل بیاوریم که اولا قدرشناسی را بیاموزیم و دیگر اینکه نسل حاضر و آینده از رشادت و پایمردی آنان بیاموزند و در واقع کشور را در مقابل بدخواهان ایمن سازیم.

۴

مازندران و لشکر ویژه ۲۵ کربلای ۸ سال دفاع مقدس مردان بزرگی را به خود دیده است، مردانی که این روزها به دیار فراموشی سپرده شدند و این انصاف نیست که از قهرمانان دیروز عرصه دفاع و شهادت یادی نکنیم و از آنها تقدیری بعمل نیاوریم.

در کشور ما همه نوع همایش و سمینارهای عجیب و قریبی را برگزار می کنند و عمدتأ با هزینه های زیادی که از خزانه بیت المال خرج می شود و خیلی از آنها بی مورد و بیشتر جنبه تبلیغاتی به خود می گیرد.

مسئولین استان مازندران را چه شده است تا از فرماندهان دیروز دفاع مقدس غافل شده اند؟

چگونه است که شهرداری بابل برای جشنواره بهارنارنج این همه هزینه های سرسام آور می کند و با جشن و پایکوبی میلیون ها تومان را صرف یک شب می کند بدون هیچ بار فرهنگی و فقط جهت ایجاد فضای تبلیغاتی اما قهرمانان دیروز ما را نمی بینند!

۵

قابل توجه همه مدیران بابلی و مردم عزیز این شهرستان که علی اکبرنژادها را به خاطر بیاورید او و همقطاران او همه جوانی را در ایام ۸ سال دفاع دمقدس در جنوب و غرب کشور گذاشتند و مبادا فراموش شوند و پس از مرگ آنها به چشم بیایند…!

۷۴۸۲۹۶۱۳۵۹۶۹۲۹۹۴

 

 

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://shalamchenews.com/?p=507

دیدگاه شما